Dom Słocin
Słocin, wielkopolskie
- 835 000 zł
- 113,70 m²
- 7 343,89 zł/m²
Dorota Kosicka
Skontaktuj się
Dom Słocin
Słocin, wielkopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Dom Słocin
Zaktualizowane: 13 maja 2026
835 000 zł 113,70 m² 7 343,89 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
bliźniak
4
312 m²
na podjeździe
2026
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
312 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
2026Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 835 000 zł (7 343,89 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Słocin)
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 113,70 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: nowy wykończony
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
- technika budowy: inna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: papa
- okna: plastikowe
- Działka: 312 m²
- kształt: prostokąt
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka ogrodzona
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: pompa ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: MP INWESTYCJE, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 628269
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Słocin, Grodzisk Wielkopolski, grodziski, wielkopolskie
- Otoczenie: las
Opis nieruchomości
Zapraszam do zapoznania się się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej.
LOKALIZACJA:
Słocin, gmina Grodzisk Wielkopolski
Nieruchomość w stanie deweloperskim, lewa połówka bliźniaka, dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni 113,70 m2 położony na działce o powierzchni 312 m2.
Budynek wykonany w atrakcyjnym, nowoczesnym wzornictwie, wykończony pod klucz, gotowy do wprowadzenia. (...)